הפורום  |  
עלינו  |  
בית  |  

העמותה, החזון והתיאבון
 

עמותת הכוריאוגרפים החלה לפעול בשנת 1998 על ידי מספר כוריאוגרפים עצמאיים שלהם מטרה משותפת - לחשוף ולקדם את יצירתם האישית. היוצרים כולם, שואפים להרחיב את קהל אוהבי המחול בישראל ולהגיע עם יצירתם לכל מקום בארץ, זאת על ידי שיתופי פעולה ופרוייקטים מיוחדים.

 

 

במשולב עם יצירה מקומית ענפה ומתמשכת, עושים היוצרים כל העת לטובת חשיפתם בחו"ל.

כיום, גאה העמותה לכלול בקרב חבריה, את מרבית יוצרי המחול העצמאיים הפועלים בישראל.
עשרות היוצרים המרכיבים את העמותה הם בעלי ניסיון מקצועי נרחב בתחום המחול האמנותי, כולם מנהלים להקות או יוצרים פרויקטים מדי שנה. כאשר יוצר מצטרף לעמותה הוא מקבל את כל השירותים השונים ומנהל את כל פעילות המחול שלו בארץ ובחו"ל באמצעות חשבון העמותה.

בנוסף, מספקת העמותה שירותים מנהלתיים שונים, כגון הנהלת חשבונות, ייעוץ משפטי, ביטוחים, סבסוד חדרי סטודיו, פרסום בעיתונות ויחסי ציבור. כמו כן, מרכזת העמותה מידע מגורמי חוץ ופנים, ומסייעת בכל הקשור בהגשת בקשות לתמיכה וביישום תקציבים. מדי שנה מצטרפים לעמותה כוריאוגרפים נוספים, שפעילותם התבססה ואשר מתאימים לקריטריונים שהעמותה חיברה ומעוניינים להתקדם בהיקף הפעילות האמנותי והתקציבי שלהם.

עמותת הכוריאוגרפים נהנית מתמיכת משרד התרבות והספורט-מינהל התרבות-המחלקה למחול ומתמיכת עיריית ת"א. תומכים נוספים ביוצרים, הם מפעל הפיס וקרנות ציבוריות ופרטיות.

עידוד יצירה מקורית ואיכותית וחיי אמן שלווים, ביטוי נרחב לרוח המקום. הצבת מראה עדכנית של פני המחול. אלו הערכים המובילים את העמותה לפעול. 

 

 

לוח מופעים
חדשות
אנסמבל מחול קייזר אנטונינו מחפשים 2 רקדנים
לתוכנית ריקודים חדשה מבית היוצר של " נולד לרקוד" מחפשים אתכם
טוחן מדיה - בניית אתרים באינטרנט