הפורום  |  
עלינו  |  
בית  |  

אודות העמותה

 

עמותת הכוריאוגרפים החלה לפעול בשנת 1998 על ידי מספר כוריאוגרפים עצמאיים שלהם מטרה משותפת, לחשוף ולקדם את יצירתם האישית. היוצרים כולם, שואפים להרחיב את קהל אוהבי המחול בישראל ולהגיע עם יצירתם לכל מקום בארץ, זאת על ידי שיתופי פעולה ופרוייקטים מיוחדים. במשולב עם יצירה מקומית ענפה ומתמשכת, עושים היוצרים כל העת לטובת חשיפתם בחו"ל.

 

העמותה שמה לה למטרה לעודד יצירה מקורית ואיכותית, להציב מראה עדכנית של פני המחול המקומי ולפעול ליצירת חיי אומן שלוים. כיום, העמותה גאה לכלול בקרב חבריה את מרבית יוצרי המחול העצמאיים הפועלים בישראל.

 

עשרות היוצרים המרכיבים את העמותה הם בעלי ניסיון מקצועי נרחב בתחום המחול האמנותי, כולם מנהלים להקות או יוצרים פרויקטים מדי שנה. כאשר יוצר מצטרף לעמותה הוא מקבל את כל השירותים השונים ומנהל את כל פעילות המחול שלו בארץ ובחו"ל באמצעות חשבון העמותה.

 

בנוסף, מספקת העמותה שירותים מנהלתיים שונים, כגון הנהלת חשבונות, ייעוץ משפטי, ביטוחים, סבסוד חדרי סטודיו, פרסום בעיתונות ויחסי ציבור. כמו כן, העמותה מרכזת מידע מגורמי חוץ ופנים, ומסייעת בכל הקשור בהגשת בקשות לתמיכה וביישום תקציבים. מדי שנה מצטרפים לעמותה כוריאוגרפים נוספים, שפעילותם התבססה ואשר מתאימים לקריטריונים שהעמותה חיברה ומעוניינים להתקדם בהיקף הפעילות האמנותי והתקציבי שלהם.

 

עמותת הכוריאוגרפים נהנית מתמיכת משרד התרבות והספורט-מינהל התרבות-המחלקה למחול ומתמיכת עיריית ת"א. תומכים נוספים ביוצרים, הם מפעל הפיס וקרנות ציבוריות ופרטיות. 

 

 

לוח מופעים
חדשות
שלומבל 2017-2018
סדנת גילה בתנועה ואמנות הבמה לנשים בגיל הבוגר בהנחיית היוצרת גלית ליס
המסלול להכשרת רקדנים- תיאטרון מחול ירושלים
אודישנים לביה"ס "דיוקן האמן היוצר"
קורס ב'שיטת ספיר'
טוחן מדיה - בניית אתרים באינטרנט