הפורום  |  
עלינו  |  
בית  |  

מופע לשתי רקדניות, להקת נגנים ומזרן ג'ודו המתקיים בבימת זירה. כשהצופים רואים מקרוב את הרקדניות, מתפתח הקרב/מחול וממקד את עיני הצופה ברגעים המרתקים שבזמן הקרב עד לסיומו בניצחון אחת המתמודדות. אולם המפסידה לא מקבלת את תוצאות הקרב והיא מחליטה לשבור את חוקי המשחק. המופע עוסק בעולם בו חוקי המשחק משתנים לנגד עינינו. וכך בתגובת שרשרת, נספחים כולם אחרי המפסידה. במהלך המופע חורגים הנגנים מנגינתם, המוזיקה תחרוג מגבולותיה, הרקדניות חורגות מהמזרון והקהל (אם אינו מרגיש חריג בחוסר שבירת הגבולות גם מצידו) נאלץ ללוות את הקרב המסוכן הזה עד לסודה מאתה (סוף הקרב ביפנית).

 

אביגיל רובין ברתל – יוצרת מחול ותיאטרון עצמאי ומורה.

בעלת תואר ראשון ממגמת הכוריאוגרפיה באמסטרדם SNDO. לומדת לימודי הוראת מחול בסמינר הקיבוצים. הקימה יחד עם בן זוגה, יואב ברתל, את "אנסמבל תוצרת בית", אנסמבל יוצר מופעי מחול ותיאטרון הרצים בארץ ובחו"ל.

כיוצרת מחול: מאז 2004 יוצרת עצמאית בארץ, השתתפה בפסטיבלים: מחול אחר, מחול לוהט, פסטיבל ישראל, אינטימדאנס. יוזמת פרויקט "מאלתרים על ה-catwalk" בנסיך הקטן. השתתפה בפרויקט שעלה ב-Tanztage ברלין בשיתוף היוצרת אירינה מיולר. יצרה תנועה עבור תיאטרון הבימה, חיפה ואנסמבל ציפורל'ה.

כיוצרת תיאטרון: ביימה ויצרה יחד עם בן זוגה יואב ברתל את ההצגה "יאבל'ק" – זוכת ההצגה הטובה ביותר, פרס עיצוב חלל ותלבושות ופרס הכוריאוגרפיה בפסטיבל עכו 2015. כמו כן יצרו את ההצגה "המרקיד" זוכת פרס הצגת השנה, מבצע ומחזאי בפרסי הפרינג' 2010, ההצגה ממשיכה לרוץ בארץ ובחו"ל (גרמניה, פולין, אנגליה וארה"ב). כמו כן יצרו יחד גם את "קאסדה", "עליהום", "שניים סינים", "חוויה מתקנת", "חומוס צ'יפס סלט".

אביגיל היא זוכת פרס שרת התרבות ליוצר בראשית דרכו לשנת 2004.

מלמדת שיעורי Release, אימפרוביזציה, קומפוזיציה ותנועה לתיאטרון. מעבירה סדנאות ברחבי הארץ. היום היא מרכזת מגמת המחול של תיכון קריית חינוך בני דרור בשרון.

 

לוח מופעים
חדשות
קורס קיץ לנוער בהנחיית סהר עזימי
קול קורא קרן רבינוביץ 2017
אודישן לתכנית להכשרת רקדנים יוצרים 2017/18!
קול קורא RE-SEARCH שהות אומן 2017-2018
קול קורא להקת פרסקו
יום פתוח ב"כל עצמותי תאמרנה"
קורס קיץ De Dutch Dance Company
קול קורא Derida Dance 2017
סאלי אן פרידלנד מחפשת מפיקה ורקדנים מקצועיים
טוחן מדיה - בניית אתרים באינטרנט