פנסיה  |  
אודות  |  
בית  |  

חמש שנים לק.ט.מ.ו.ן הופעה ומסיבה


ק.ט.מ.ו.ן - קבוצת מחול בירושלים חוגגת 5 שנים ואנחנו שמחים להזמין אתכם לארוע של פעם בחמש שנים! חמישי  25/5/17 שעה 20:00 - בית אליאנס ירושלים.

מתרגשים להזמין אתכם לערב שכולו חגיגת מחול, אומנות ויצירה ירושלמית איכותית. לראשונה נציג בבית אליאנס שלוש עבודות בערב אחד:

׳נניה׳, ׳עורפא׳ והעבודה האחרונה שאלעד שכטר יצר עבור הקבוצה Tech it Away. חוץ מהעבודות הללו אנחנו מאושרים להציג יצירות של אמנים ירושלמים מתחומים שונים, ולסיים את הערב במסיבה מטורפת של התלתליסטים.
20:00 כניסת קהל
20:30 ׳נניה׳
20:45 נאומים וקוקטייל
21:15 tech it away
22:15 מסיבת טכנו מטורפת

                תצטרפו אלינו לחגיגות חמש השנים למהפכת תרבות הגוף שק.ט.מ.ו.ן מובילה בירושלים.

 

אלעד שכטר הוא רקדן וכוריאוגרף יליד ירושלים. בוגר התיכון לאמנויות בירושלים, שירת תיאטרון צה"ל ורקד בלהקות מקצועית כמו - Charleroi Danses - בריסל, הלהקה הקיבוצית, ורטיגו ועוד. בשנת 2012 הקים את קבוצת מחול ק.ט.מ.ו.ן בירושלים. אלעד שכטר יוצר עבודות מחול מאז 2009, הוא זוכה במדליית כסף בתחרות הכוריאוגרפיה הבינלאומית של בייג'ינג ביולי 2011. לצד יצירתו האמנותית, אלעד שכטר פועל בארגונים ומוסדות שונים לפיתוח סצינת המחול והאמנות בירושלים. בין היתר הגה והוביל אמנותית את ׳מיפו עד אגריפס׳- מחול בשוק מחנה יהודה,  הוביל ואצר את פרוייקט ׳בית אליאנס׳ - בית לקהילות יוצרות, עבור 'רוח חדשה', וכן הגה ואוצר את ׳מחול במזיא׳ - הסדרה השלמה למחול בירושלים עבור ׳בית מזיא׳ מאי2012.

כוריאוגרפיה: אלעד שכטר

רקדנים שותפים: ניצן לדרמן , ליטל בן חורין, גלעד ירושלמי.

גרפיקה ותלבושות: שרי טיטו

ניהול הפקה: תם-לב דקל

ניהול טכני: אדם רוטביט

תאריך: 25/5/17

שעה:  20:00

בית אליאנס רח' כיח 5 ירושלים

 

לוח מופעים
חדשות
פרטים לקראת נסיעות לחו"ל 2018- משרד החוץ
קול קורא לכנס אומנויות הבמה באוסטרליה
קול קורא למובילי תרבות 2017
תכנית ניהול תרבות ואמנות
המסלול להכשרת רקדנים- תיאטרון מחול ירושלים
טוחן מדיה - בניית אתרים באינטרנט