קורסים במחול ותנועה לנשים, עם ליאור לזרוף, במרכז קהילתי מגיד, שדרות נורדאו!
לכל מי שמתלבטת, לכל מי שמרגישה קצת חוסר ביטחון, לכל מי שרוצה לרקוד אבל לא יודעת איפה היא תוכל להרגיש בנוח להתחיל, לכל מי שרוצה לבנות בטחון בסטודיו,
בדיוק בשבילכן פתחתי את הקורסים שלי!
סה״כ 10 שבועות של מפגשים רצופים בימי ראשון ושלישי,
החל מה-1 בספטמבר ועד אמצע נובמבר.
מפגש ראשון בתאריך: 1.9.2024
מפגש אחרון בתאריך: מפגש אחרון 12.11.24
קורס הבלט ברמת מתחילות, מתאים גם למי שלא רקדה מעולם, או למי שרקדה פעם בגן/יסודי/תיכון ומעוניינת לרענן את הטכניקה מהבסיס. איך תדעי אם זה מתאים לך? פשוט. אם זה מעניין אותך, ובא לך לרקוד בלט, זה מתאים לך! הקורס מתחיל בשיעורים בסיסיים, כשבכל שבוע נתמקד באלמנט מסויים ונלמד אותו יותר לעומק תוך למידת השפה והמונחים של הבלט הקלאסי. בשיעורים אנחנו עובדות גם על פיתוח כוח וכמובן גמישות בהדרגה. מתאים גם למי שלא רקדה מעולם.
ימי שלישי 19:00-20:00 החל מה-3.9.2024
סה״כ 10 מפגשים, בשדרות נורדאו 63
קורס בלט קלאסי ברמת ממשיכות מתאים לך אם יש לך נסיון קודם ואת מכירה את בסיס עולם המושגים של הבלט הקלאסי (רקדת בתיכון/ רוקדת בשיעורים פתוחים). בקורס אנחנו נעמיק בשפה ובמונחים של הבלט הקלאסי. נתמקד בשיפור יכולות הקואורדינציה תוך למידת אלמנטים חדשים ומאתגרים יותר. בנוסף, בשיעורים אנחנו עובדות גם על פיתוח כוח וכמובן גמישות בהדרגה. בקיצור- שיעור בלט!
ימי ראשון 19:00-20:00 החל מה-1.9.2024
סה״כ 10 מפגשים, בשדרות נורדאו 63
קורס זה, יתאים לכל מי שרוצה יותר לרקוד ״קומבינציות״ ולזוז בשיעור בקצב יותר דינמי מאשר הבלט. השליש הראשון של השיעור כולל חימום ומתיחות של כל חלקי הגוף והכנתו לתנועה מלאה. ביתר השיעור נתמקד בלרקוד! נלמד קומבינציה, בכל שיעור עוד קצת, עד לקומבינציה מלאה (ככה גם נבנה כושר וסטמינה!). מתאים לכולן, בכל רמה.
ימי שלישי 20:00-21:00 החל מה-3.9.24
סה״כ 10 מפגשים, בשדרות נורדאו 63
- קורס גמישות ומתיחות לכל הרמות:
מתאים למי שרוצה לגעת בקצות האצבעות כשהיא מתכופפת קדימה וגם למי שרוצה להשתפר בשפגט. בקורס עצמו נעבוד על הארכת השרירים והגמשתם תוך שיפור טווחי תנועה. השיעור מתחיל בחימום תנועתי ומפרקי וממשיך לתרגילים מעמיקים הכוללים שיפור מתיחות סטטיות ובתנועה. השיעור מלווה במוסיקה ומסתיים בהרפייה, השיעור ה מ ו ש ל ם לסיים איתו את היום.
ימי ראשון 20:00-21:00 החל מה-1.9.24
סה״כ 10 מפגשים, בשדרות נורדאו 63
על המנחה:
ליאור לזרוף, בוגרת הסדנא למחול בגעתון, האקדמיה הגבוהה למוסיקה למחול בירושלים, ובעלת תעודת הוראה ממשרד החינוך. בנוסף ליאור מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים בהכשרתה. מלמדת תנועה כבר 15 שנים, זהו המחזור ה-9 של הקורסים הייחודים שלה שהיא פותחת לנשים בתל אביב.
מה מיוחד בקורסים שלי?
הקורסים נוצרו במיוחד על מנת לייצר מרחב בטוח ונעים למשתתפות, ותחושה של ״חוג לגדולות״. הקבוצות קטנות (עד 10 משתתפות בלבד), המשתתפות קבועות, והקורס בנוי בצורה תהליכית.
ולסיכום, זוהי המערכת:
ימי ראשון: |
|
19:00-20:00 |
בלט ממשיכות |
20:00-21:00 |
|
ימי שלישי: |
|
19:00-20:00 |
בלט מתחילות |
20:00-21:00 |
מודרני לכל הרמות |
עלויות:
|
כמות שיעורים |
עלות לשיעור |
סה״כ לקורס |
קורס אחד |
10 |
70₪ |
700₪ |
שני קורסים |
20 |
60₪ |
1,200₪ |
שלושה קורסים |
30 |
55₪ |
1,650₪ |
אני פה, לכל התלבטות ושאלה, באהבה 3>
* לפני ההרשמה, מתבקשות המתעניינות ליצור קשר בוואטסאפ או בשיחה, על מנת להכיר, לוודא התאמה, והכי חשוב: לראות שנשאר מקום בקורס המבוקש 🙂
ליאור – 0502004341
* ההשתתפות בקורסים כרוכה בהתחייבות, ובהרשמה מראש לכל הקורס, ניתן לחלק לעד 12 תשלומים.
* ביטול ההרשמה/החזר יינתן אך ורק לאחר השיעור הראשון, בהודעה מראש עד ה4.9 ובניכוי דמי הרשמה 250₪). לאחר מכן לא יינתנו כל החזרים.
* סגירת הרשמה: 15.8.24 או עד גמר מלאי המקומות.